poniedziałek, 24 listopada 2014

Creative Blog Tour

Niedawno dostałam informację od CreaDivy (<-klik), że nominowała mnie do


Zrobiło mi się baaardzo miło :) dziękuję jeszcze raz!
Krysię pewnie większość z Was kojarzy, jej prace można było oglądać na moim blogu już kilka razy ;) 
dokładnie tu, tu,  tu, i tu :D
Krysia jest mistrzem szydełka (na szydełku można zrobić wszystko! Podziwiam i żywię nadzieję, iż uda mi się kiedyś osiągnąć chociaż część tego, co osiągnęła Krysia), oprócz tego scrapuje, dekupażuje i koralikuje! Niesamowita kobietka, pełna energii, kolorów i pozytywnego nastawienia!

1. Nad czym obecnie pracuję? 

Nad wieloma rzeczami :) ogólnie ostatnio robię sporo ozdób świątecznych, ale też drobiazgów, które powędrują do bliskich mi osób :) Takiej weny nie miałam już dawno, aż sobie pospisywałam na kartkę co chcę stworzyć, żeby mi nic nie umknęło (jest tego naprawdę sporo)
Ostatnio byłam na warsztatach robienia bombeczek dekupażowych... no i oczywiście zostawiłam trochę kasy w sklepie, bo tak mi się spodobały te bombki, że musiałam kupić kilka rzeczy i zrobić takie w domu ;)Oprócz tego dokańczam drobiazgi na wymiankę świąteczną :)

2. Czym moja praca różni się od innych w tej branży?

Wg mnie będzie to fakt, że uwielbiam uczyć się nowych technik - nie to, że nie lubię stać w miejscu, bo są techniki, z którymi jestem związana od dawna i nie zamierzam tego zmieniać. (Chociaż są i takie, które odeszły u mnie w zapomnienie - np. książki z życzeniami, modelinowa biżuteria (za droga modelina...) oraz mulinowe bransoletki - zdarza mi się czasem jakąś zrobić, ale bardzo rzadko - są zbyt czasochłonne)


3. Dlaczego piszę bloga o tym co tworzę?

Ponieważ sprawia mi to radość i motywuje mnie do dalszego tworzenia :) sama lubię patrzeć na prace innych rękodzielniczek, dzięki temu mogę się zainspirować i czegoś nauczyć.
No i jest to taki mój personalny kącik w internecie, gdzie mogę pokazać moje pasje, które zajmują bardzo ważne miejsce w moim życiu.

4. Jak odbywa się mój proces tworzenia?

To zależy. Bardzo często mam tak, że jak zobaczę gdzieś w internetach coś ciekawego, to od razu chcę to zrobić. Jestem "w gorącej wodzie kąpana", i niestety często właśnie przez to potem się zawodzę, bo coś jednak zrobiłam nie tak. Ale szybko mi przechodzi i postanawiam spróbować swoich sił jeszcze raz, często do skutku.
Raczej nie projektuje sobie rzeczy, które tworzę. Teoretycznie mogłabym robić tak z sutaszem, ale raz, że rzadko tworzę w tej technice, a dwa - robię małe elementy i nie jest to konieczne.

A ja do Creative Blog Tour nominuję Babeczkę :) przyglądam się jej pracom już od jakiegoś czasu i podziwiam karteczki i szyciowe tworki, ale najbardziej podobają mi się jej genialne poduchy! (co ja mam z tymi poduchami? Jeszcze trochę i będę miała sporą kolekcję :D) Polecam zajrzeć na jej bloga i również popodziwiać ;)

Miłego dzionka, ja lecę się uczyć! :)

4 komentarze:

  1. Uwielbiam oglądać Twoje prace :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję Ci serdecznie za wyróżnienie! :D Czuję się zaszczycona i poniekąd zawstydzona, bo po pierwsze nie spodziewałam się nigdy żadnego wyróżnienia, a po drugie ja robię bardzo proste i zwykłe rzeczy :)) Natomiast cieszę się szalenie, że te moje proste twory podobają Ci się :))))

    OdpowiedzUsuń
  3. No i pięknie! :-) Życzę Ci dalszej weny i wielu, wielu nowych pomysłów oraz doskonalenia już posiadanych umiejętności. Nawet nie wiedziałam, że robiłaś kiedyś książki z życzeniami... A Babeczki wcześniej nie znałam, pędzę bliżej ją poznać! :-) I dziękuję za miłe słowa, do mistrzostwa w szydełkowaniu jeszcze dużo mi brakuje, ale staram się :-)

    OdpowiedzUsuń